Apsimeskime farais / Let’s Be Cops (2014)

„Apsimeskime farais“ – tai šmaikšti ir nuotaikinga komedija, apie tai, jog kartais pokštauti reikia labai atsargiai… O policininkų darbas – išties labai atsakingas!

Du geriausi draugai Rajanas ir Justinas ilgai suko galvas, kokių personažų kostiumais pasipuošti karnavalo vakarėliui. Mintis vienam vakarui tapti uniformuotais policijos pareigūnais pasirodė geniali. Ir išties, draugų porelė tapo viso kvartalo pažibomis ir seansacija.

Vakaro herojais tapę draugeliai nutaria kiek ilgėliau pasimėgauti policininko gyvenimu – gatvių chuliganų nuolankumu bei dailių merginų dėmesiu… Apsvaiginti svetimos šlovės, vieno vakaro pokštą jie nutaria tęsti ir toliau. Netgi sėda į „Ebay“ įsigytą policijos automobilį!

Gal pokštas tuo ir būtų pasibaigęs, jei ne… gyvenimiškas atsitiktinumas. Šie du apsimetėliai netikėtai įsipainioja į tikrų tikriausius kriminalinius nuotykius – gangsterių ir korumpuotų detektyvų pinkles. Metas nublizginti padirbtus policininkų pažymėjimus ir stoti į kovą už teisingumą!

Filmo režisierius Luce Greenfieldas garsėja pasiutusiomis komedijomis, kuriose nėra jokių šventų dalykų ir tabu. Jo filmografijoje puikuojasi tokios juostos, kaip „Mano kaimynė – pornožvaigždė“, ,„Gyvūnas“ ir L. Greenfieldui nestandartiškai romantiška istorija „Kažkas skolinto “. Naujame darbe „Apsimeskime farais“ L. Greenfieldas grįžo prie to, ką moka geriausiai – juokinimo, todėl kino salėse žiūrovams iš smagumo plyš žandai.