Bjaurios lėlės / UglyDolls (2019)

Anonsas pradedamas fabriko, kuriame gaminami žaislai, vaizdais. „Kiekvienais metais sukuriama milijonai lėlių, sukurtų suteikti džiaugsmą viso pasaulio žmonėms,“ – pradeda pasakotojas. „Tačiau kas nutinka lėlėms, kurios nėra tobulos?“. Netobulos lėlės yra išmetamos iš fabriko ir atsiduria Uglyvilije. Anonso žiūrovai iškart susipažįsta su Uglyvilio gyventoja Moxy, kuri svajoja pasprukti iš savo miesto ir persikelti į „didįjį pasaulį“, kur ji galės priklausyti tobulam vaikui.

Netrukus Moxy priverčia savo draugus padėti jai nukeliauti į didįjį pasaulį. Grupelė persikelia per kalną ir atsiduria ties „Tobulųjų Institutu“. „Sveiki atvykę į „Tobulųjų Institutą“, kur tik patys geriausieji sutiks savo tobulą žmogų,“ – su susirinkusių fanų minia sveikinasi Lou. Kol daugumai žaislų suteikiamos karjeros galimybės, padedančios jiems tapti patrauklesniems potencialiems vaikams savininkams, Moxy matoma kaip pernelyg bjauri lėlė, kad jai net būtų suteiktas šansas.

Toliau anonse rodoma, kaip Moxy ir jos draugai kovoja su Lou, kad įrodytų, kad jie būti mylimi verti tiek pat, kiek ir kiti žaislai.