Filmas Laiko vingis (2018)

Ar kada susimąstėte, kad visi mes Žemėje esame dėl kažkokios priežasties… Kad visi turime savo misiją…

Megė Murray (akt. Storm Reid) yra eilinė vidurinės mokyklos moksleivė, kovojanti su tais pačiais kompleksais, kaip ir daugelis paauglių visame pasaulyje. Nepasitikėjimas savimi, bandymas pritapti prie kitų ir suvokimas, kad niekad nepavyks, nes ji paprasčiausia per daug… kitokia.

Nepaisant įvairių baimių, Megė yra nepaprastai protinga mergaitė. Kitaip ir būti negali, nes abu jos tėvai yra pasaulinio garso mokslininkai. Nelaimei, Megės tėtis ponas Murray (akt. Chris Pine) dingo prieš daugelį metų, todėl dabar ji gyvena su savo mama ir broliu Čarlzu… kuris supažindina sesę su keistomis būtybėmis, atkeliavusiomis į Žemę ieškoti jų tėčio.

Kartu su naujaisiais pažįstamais Megė leisis į kvapą gniaužiančias keliones laikus, kur pažins tolimiausius pasaulius apie kurių egzistavimą niekas nė nenumanė. Jų kelionę lydės ne tik pažinimo jaudulys, bet ir nuolatiniai pavojai.

Visai šeimai skirtame fantastiniame nuotykių filme „Laiko Vingis“ žiūrovai susipažins su mįslinga ir kvapą gniaužiančia mergaitės Megės gyvenimo istorija.

Filmas sukurtas pagal 1963-aisiais rašytojos Madeleine L‘Engle išleistą to paties pavadinimo knygą vaikams.

Vaidina: Storm Reid, Oprah Winfrey, Reese Witherspoon