Nekviesti svečiai / The Uninvited (2009)

Didžiausi siaubai dažnai vyksta tarp keturių namo sienų.

Jauna mergina Ana (aktorė Emily Browning) po dešimties mėnesių sugrįžta namo iš psichiatrinės ligoninės, į kurią pakliuvo, nesugebėdama susitvarkyti su savo skausmu po tragiškos motinos mirties. Su gydytojų pagalba atgavusi dvasinę pusiausvyrą (tiesa, ji pati dėl to nėra visiškai tikra) mergina sugrįžta namo, tačiau čia pat patiria naują šoką. Pasirodo, jos tėvas (akt. Davidas Strathairnas) susižadėjo su buvusia motinos tarnaite Reičel (akt. Elizabeth Banks).

Sukrėsta ir netikinti tuo, ką pamatė ir sužinojo, Ana nueina miegoti ir jau pačią pirmąją naktį ją aplanko mylimos motinos dvasia, norėdama perspėti dukterį apie šėtoniškus tarnaitės ketinimus. Ana ir pati įtarė, kad Reičel su jos tėvu susižadėjo ne iš meilės, tad kitą rytą viską atvirai papasakoja savo seseriai Aleks (akt. Arielle Kebbel) ir abi merginos pabando pasikalbėti su tėvu ir „atvesti jį į protą“.

Žinoma, to padaryti nepavyksta. Seserys nesiruošia sudėti rankų ir ima ieškoti įrodymų, kad Reičel nėra tokia, kokia dedasi. Tarnaitė iš tikrųjų nėra tuo kuo dedasi it tikrai turi piktų kėslų. Seserų kišimasis į jos gyvenimą trukdo šių tikslų įgyvendinimui ir ne juokais įsiutina buvusią tarnaitę.

Konfliktas aštrėja diena po dienos ir galų gale virsta siaubo kupina kova tarp seserų ir pamotės. Kova, kurioje tikslą pateisina visos priemonės.