Pono Byno atostogos / Mr. Bean’s Holiday (2007)

Rowanas Atkinsonas grįžta su vaidmeniu, kuris jį išgarsino visame pasaulyje ir pavertė žvaigžde. Nors ir atrodo, kad jo garsiausias herojus – ponas Bynas – jau yra pabuvojęs visose nepatogiose situacijose, kokios tik gali susiklostyti žmogaus gyvenime, šįkart simpatiškasis išsiblaškėlis keliauja atostogauti į Prancūzijos Rivjerą ir tiek pakeliui, tiek atvykęs patiria daugybę naujų nuotykių.

Pavargęs nuo darganoto Londono oro, Bynas susikrauna lagaminą ir išvyksta atostogauti į Prancūziją, tačiau malonią kelionę apkartina daugybė nesusipratimų ir sutapimų, įstumiančių jį į pačias nepatogiausias situacijas. Pats Bynas visas šias situacijas stropiai fiksuoja savo vaizdo dienoraštyje.

Kelionės metu palaikytas ir vaikų grobėju, ir žymiu kino režisieriumi, pakeliui palikęs nemažai griuvėsių ir sumaišties, susibičiuliavęs su žavia aktore ir rumunų režisieriaus sūnumi, Bynas pagaliau atvyksta į atostogų vietą. Atvyksta būtent tuo metu, kai vyksta žymusis Kanų kino festivalis, kurio avangardinio kino programoje pademonstruojamas ir Byno sukurtas vaizdo dienoraštis.