Šnipas, Kuris Mane Mylėjo / The Spy Who Loved Me (1977)

Dešimtasis bondiados filmas grįžo prie šaltojo karo realijų. Maskvoje ir Londone kilo baisus sąmyšis: paslaptingai dingo du modernūs britų ir rusų povandeniniai laivai su branduolinėmis raketomis. Tirti šį reikalą Londonas įpareigoja Džeimsą Bondą, o Maskva į pagalbą atsiunčia seksualią KGB majorę Anią Amasovą (eksbitlo Ringo Starro žmona Barbara Bach). Vienintelis pėdsakas veda į Egiptą, pas žmones, kurie nori parduoti modernų povandeninių laivų sekimo prietaisą. Agentų porą netrukus susieja ne tik darbo santykiai, nukreipti prieš bendrą priešą Strombergą. Pamišėlis Strombergas trokšta pakeisti pasaulio istoriją sukurdamas naują, gražų pasaulį po vandeniu.

Šiame filme pirmą kartą pasirodo siaubingas gigantas metaliniais dantimis – Nasrai. Su juo susikauti Bondui teks dar ne kartą…

ilmo garso takelis, sukurtas Marvino Hamlicho, buvo disko stiliaus, kaip ir pagrindinė Bondo filmų melodijos versija „Bond 77“. Filme taip pat skamba Bacho bei Mocarto kūrinių fragmentai.

Pagrindinę filmo dainą „Nobody Does it Better“ sukūrė kompozitorius Marvinas Hamlischas ir teksto autorė Carole Bayer Sager, o ją atliko Carly Simons. Tai pirmoji Bondo filmų serijos daina, kurios pavadinimas nesutampa su filmo pavadinimu, nors jis ir minimas tekste. 2004 metais Amerikos filmų institutas dainą paskelbė 67-a en:AFI’s 100 Years…100 Songs sąraše. Ji taip pat skamba filmuose „Ponas ir ponia Smitai“, „Pasiklydę vertime“ ir „Bridžita Džouns: ties proto riba“.