Sutrikęs gangsteris / Analyze This (1999)

Pats galingiausias Niujorko gangsteris susirūpina savo jausmais. Harold`o Ramis`o linksmoje komedijoje pašėlęs gangsteris staiga pasijunta išvargęs ir išsekęs. Polas Vitis – vienas galingiausių Niujorko gangsterių. Užaugęs tarp gangsterių, jis tiesiog tobulai sugebėjo įgyvendinti visas savo patėvio (jo tikras tėvas buvo nušautas prieš daugelį metų) viltis ir buvo puikiai prisitaikęs prie gangsteriško pasaulio.

Bet kai, galų gale, Polas turi tapti savo nusikalstamos šeimos galva, jis ima ir sunegaluoja: jis negali miegoti, jis jaučiasi nutolęs nuo savo žmonos ir vaikų, jo meilužė nori žinoti, kur dingo jo romantiškumas, o jo ištikimasis pakalikas stebisi savo šeimininko neramiu elgesiu. Kas ištiks jų šeimyninį verslą, jei kitos gangsterių “šeimos” sužinos, kad Polą ištinka nerviniai priepuoliai?

Benas Sobolas išsiskyręs Niujorko psichiatras, turintis jauną sūnų bei sužadėtinę, ruošiasi vesti. Jis puikus vyrukas, nuostabus tėtis ir geras savo profesijos žinovas. Kaip taisyklė, Benui sekėsi gerai, kol jis nepakliuvo į autoavariją. Jo nelaimei, kitą automobilį vairavo to paties Polo Vičio asmens sargybinis Dželis. Taip susikerta Polo ir Beno gyvenimo keliai…